Jsme partnerem největšího českého výrobce stínící techniky v ČR společnosti Servis Climax, a.s.

Registrujte se / Přihlásit se

PŘIHLASTE SE

E-MAIL: HESLO:

zapomněli jste heslo ?

REGISTRUJTE SE

JMÉNO: E-MAIL:
Zvolte měnu: /

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE = ŠMRNCOVNÍ BYTOVÝ DOPLNĚK + KVALITA = ROZUMNÁ CENA

Oblíbená látková vertikální žaluzie je složena z horního bílého nosiče (oboustranně lakovaný hliník) a ŠMRNCOVNÍCH látkových lamel, které visí na okně shora dolů.

CO JE POTŘEBA VĚDĚT?

Nejvíce nám záleží na Vaší spokojenosti. Abyste vybrali správně a dokázali se zorientovat ve světě vertikálních žaluzií, připravili jsme pro Vás 4 KROKY, které je třeba znát při samotném nákupu žaluzie:

1) NA JAKÉM MÍSTĚ ŽALUZIE BUDE?

Vertikální žaluzie je velice přizpůsobivá a proto ji můžete použít na jakýkoliv typ okna, do výklenku, do šikminy nebo například na předěl místnosti či kanceláře. Dobře také poslouží jako mobilní zástěna např. v koupelně, spíži nebo pro rozdělení spací a pracovní části místnosti.

2) JAK BUDE ŽALUZIE VELKÁ?

V našem seznamu výrobků, naleznete u každého typu žaluzie návod na vyměření a montáž žaluzie a to jako psaný PDF soubor, tak i jako VIDEO-NÁVOD jak správně postupovat.

3) JAK MÁ ŽALUZIE VYPADAT?

K tomu, abyste si vybrali podle Vašich představ, poslouží barevné vzorníky s 60 druhy vzorků. Vyberte si barvu, vzor látky a její šíři. Standardní šířka látky je 127mm, užší šíře 89mm je vhodná na zakrytí menších prostor, protože v malé ploše nepůsobí příliš masivním dojmem.

Ke kalkulaci ceny Vám poslouží naše jednoduchá poptávková kalkulačka, kde ihned vidíte, jakou má žaluzie cenu.

4) JAKOU BUDE MÍT ŽALUZIE FUNKCI?

Okno, výklenek nebo šikmina? Množství světla, které chcete mít v místnosti, si můžete regulovat jednoduchým otáčením lamel žaluzie. Žaluzie se ovládá provázkem a řetízkem. Provázkem žaluzii stahujete do strany a řetízkem natáčíte lamely. Můžete si vybrat z několika druhů stahování lamel – na levou nebo pravou stranu, do středu nebo ke krajům (opona).

Horní nosič, který drží žaluzii, dodáváme standardně v bílé barvě o rozměru 46x25mm. Materiál látek může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, 100% skleněné vlákno, PVC nebo speciální reflexní látka do počítačových místností.

Výhody

  • ŽALUZIE VHODNÁ DO OBYTNÝCH I KOMERČNÍCH PROSTOR
  • VÝBORNÁ NA ZASTÍNĚNÍ NEBO PŘEDĚLENÍ MÍSTNOSTÍ
  • NADČASOVÝ A OBLÍBENÝ DESIGN VHODNÝ I PRO VELKÉ PLOCHY
  • VELKÝ VÝBĚR LÁTEK (PROPUSTNÉ NEBO PLNĚ ZATEMŇUJÍCÍ)
  • DETAILNÍ VIDEO-NÁVODY NA VYMĚŘENÍ A MONTÁŽ
  • NEJLEPŠÍ POMĚR BYTOVÝ DOPLNĚK/CENA/KVALITA
  • GARANCE KVALITY – PŘEDNÍ ČESKÝ VÝROBCE CLIMAX A.S.
  • GARANCE ZÁRUKY 4 ROKY

Tip: Pokud potřebuje žaluzie zavěsit do šikminy nebo atypického prostoru, napište na náš mail nebo zavolejte. Poradíme Vám jak zaměřit a zakreslit daný prostor. Na základě náčrtu Vám žaluzii obratem naceníme.

Vertikální žaluzie látkové

Látky pro vertikální žaluzie