Jsme partnerem největšího českého výrobce stínící techniky v ČR společnosti Servis Climax, a.s.

Registrujte se / Přihlásit se

PŘIHLASTE SE

E-MAIL: HESLO:

zapomněli jste heslo ?

REGISTRUJTE SE

JMÉNO: E-MAIL:
Zvolte měnu: /

VENKOVNÍ ROLETY = PROTIHLUKOVÁ OCHRANA + BEZPEČNOST = MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Stále oblíbenější venkovní rolety jsou tím pravým řešením pro ochranu oken domů, rekreačních objektů, chat a zároveň jsou vhodným zastíněním pro všechny typy oken bytových domů.

Venkovní rolety se používají nejen jako ochrana před únikem tepla, kdy se výrazně zvyšuje izolační schopnost oken, ale představují také vynikající protihlukovou ochranu. Venkovní předokenní rolety pak představují skvělou ochranu před povětrnostními vlivy, která chrání plastová, dřevěná i hliníková okna proti rozmarům počasí a znatelně tak prodlužují jejich životnost. Samozřejmě je možné rolety použít také jako ochranu před přílišným slunečním zářením.

Na našich stránkách www.betastyl.cz/navody naleznete návod na vyměření a montáž venkovní rolety.

CO JE POTŘEBA VĚDĚT?

Nejvíce nám záleží na Vaší spokojenosti. Abyste vybrali správně a dokázali se zorientovat ve světě venkovních rolet, připravili jsme pro Vás 4 KROKY, které je třeba znát při samotném nákupu:

1) NA JAKÉM OKNĚ ROLETA BUDE?

Venkovní rolety nabízíme ve více typech, ale obecně lze říct, že roleta může být před jakýmkoliv oknem nebo zakrývat vlastně cokoliv. V našem e-shopu si můžete zkalkulovat cenu rolety s typovým označením AL37, aby jste měli představu o cenovém rozpětí a případně nás kontaktovat pro bližší informace.

2) JAK BUDE ROLETA VELKÁ?

V našem seznamu výrobků - venkovní rolety, naleznete u každého typu rolety návod na vyměření a montáž žaluzie a to jako psaný PDF soubor. Je třeba znát přesné rozměry budoucí rolety.

3) JAK MÁ ROLETA VYPADAT?

Připravili jsme pro Vás přehled nejpoužívanějších rolet, které jsou k dostání na českém trhu. U každého typu najdete veškeré doplňující informace, jak si vybrat tu pravou ŠMRNCOVNÍ roletu. K tomu, abyste si vybrali podle Vašich představ, poslouží barevné vzorníky. Vyberte si barvu lamely a barvu horního boxu. Horní box Vám nabízíme v široké paletě barev RAL.

Ke kalkulaci ceny Vám poslouží naše jednoduchá poptávková kalkulačka, kde hned ihned vidíte, jakou má roleta cenu.

4) JAKOU BUDE MÍT ROLETA FUNKCI?

U rodinných domů, chat, chalup a dalších rekreačních objektů představují předokenní hliníkové rolety výborný bezpečnostní prvek. Rolety jsou chráněny proti nadzvednutí speciální pružinou a představují tak nesnadnou překážku pro zloděje a dobrou ochranu proti vloupání. K roletám je možné volitelně dodat navíjecí sítě proti hmyzu.

Výhody

  • ZABRÁNÍ PRŮNIKU TEPLA A SVĚTLA DO INTERIÉRU
  • BEZPEČNOSTÍ CHARAKTER (PROTI VYKRADENÍ, ROZBITÍ OKEN)
  • PROTIHLUKOVÁ OCHRANA
  • ODOLNOST PROTI ROZMARŮM POČASÍ
  • NEJLEPŠÍ POMĚR ZABEZPEČENÍ/OCHRANA PROTI HLUKU/MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST
  • GARANCE KVALITY – PŘEDNÍ ČESKÝ VÝROBCE CLIMAX A.S.
  • GARANCE ZÁRUKY 4 ROKY

Tip: K roletám je možné volitelně dodat navíjecí sítě proti hmyzu. Pokud si přejete k roletám vyrobit také sítě, prosím kontaktujte nás na e-mail: info@betastyl.cz nebo telefonicky.

Předokenní rolety

Rolety podomítkové provedení

Rolety do překladu HELUZ